Síla myšlenky8.10.2018

Mám pro vás jednu otřepanou frázi: „Síla myšlenky je nekonečná“. Slyšeli jste? Nepochybuji. Takové klišé… Anebo ne tak úplně?

Pojďme to společně rozebrat.

Na cokoliv myslíme, to posilujeme. Když myslíme na něco negativního, posilujeme právě to negativní. Dáváme tomu důraz. A kolem sebe pomalu šíříme zápornou energii. Co myslíte, že se nám vrátí?

Síla myšlenky je nekonečná... Začněte myslet pozitivně, protože co zasejete, to i sklidíte

Oproti tomu má pozitivní myšlení velmi blahodárný vliv na naši osobnost. Ostatně z toho také plyne známé rčení:

Co zaseješ, to i sklidíš

Zasejte zlo a dostane zlo. Zasejte lásku a dostanete lásku. Přesněji: více lásky.

Ano, ano, ano, také jsem to kdysi chápal jako takovou frázi. NIC mi to neříkalo. Ale můj život začal dostávat znamení. Ne, nebyla to žádná slova Boží, ostatně jsem jim tehdy ani neříkal znamení – říkal jsem: ONI mi ubližují, ON mě naštval, ON udělal to a to …

Všímáte si, jak jsem hledal chybu v ostatních? Kdybych tehdy věděl to, co vím dnes, byl by můj život již tehdy o mnoho spokojenější. Ostatně – jestli se chcete inspirovat, svůj příběh jsem popsal v eBooku, který můžete zdarma stáhnout a přečíst za 8 minut.

Chci se nechat inspirovat

No jo, spousta věcí se lehce řekne. Chápu. Ale … Víte, že ALE je výmluva? 😊 Právě ALE velmi často říkáme, když nechceme nic řešit. Takže jak z toho ven?

Vezměme to popořadě:

  • Nejdříve na všechno nadáváme, příp. obviňujeme druhé.
  • Pak zjistíme, že to nepomáhá a často se stáváme ironickými.
  • Když na sobě začneme pracovat, zjistíme, že NIC není špatně. Vše jsou jen informace.

Někdo to rád svádí na karmu či na minulé životy, na osud. Netuším, jestli existují minulé životy či zda se někdy budeme inkarnovat v něco jiného. Existují sice různé signály, že se tak děje, ale přímý důkaz jsem (zatím) neviděl. Ale informace, že naše myšlenky ovlivňují výrazně náš život (včetně fyzického těla) jsou vědecky dokázané. Studium těchto věcí a důkazů mi umožnilo otočit stávající život o 180 stupňů. Dnes se usmívám, svého života si vážím a užívám si jej. Na moji pozitivní energii reagují také ostatní – jak jinak než pozitivně. Druzí mě již nevytáčejí, ale těší. Zkrátka ne oni, ale já se změnil.

A pokud si říkáte, že štěstí není pro každého – tvrdím, že je to nesmysl. Štěstí je náš vnitřní pocit. A jen na nás záleží, jak si ho vytvoříme. Že to lze – o tom dnes vůbec nepochybuji. Těší mě, když vidím, jak se po kurzu rozzáří oči každému – opravdu každému absolventovi, který touží po skutečné změně.

Nabízím pomocnou ruku i vám

Našel jsem cestu, jak harmonizovat své tělo – a to jak po stránce fyzické, tak i po stránce duševní. Pokud jste se právě zařekli, že takto už dál NE, stojíte na prahu změny. Já za vás NIC nevyřeším, ale ukážu vám, jak své problémy vyřešíte sami – protože udělat to můžete jen vy. Každý z nás je svého štěstí strůjcem – a já vám přeji, abyste si svůj život vědomě co nejdříve užívali.

S úctou
Pavel

PS: Přečtěte si můj příběh o tom, jak jsem našel své štěstí – eBook získáte zdarma na stránkách metody Mi5M.

Co si to tom myslíte?