Akunabáječné preparáty pro naše tělo

Aby naše tělo mohlo správně fungovat, potřebuje k tomu vhodné ingredience, které dodáváme tělu našimi ústy - tedy stravou.

 

Ze stravy si tělo bere především energii, vitamíny a minerály.

Energetická hodnota jídla se rozděluje na to, co bezprostředně spotřebujeme a co se nám uloží "na příště".

Dnešní strava, která se průmyslově zpracovává, je bohužel ochuzená o přirozené (přírodní) vitamíny a minerály. Proto je vhodné ji doplnit efektivním způsobem 😊

Doplňků stravy najdete spoustu. Stačí si vybrat. Jak se ale v tom vyznat, když jediné, co naši zákonodárci považují za vhodné, je označení, že jsou to doplňky stravy. Tak které - kolik ..., čeho obsahují a na co je to dobré? Nějaké regulérní srovnání?
Hledal jsem dlouho a hodně toho vyzkoušel ... ostatně celou cestu (časovou i finanční) popisuji v publikaci Jak si nastavit šťastný život. Můžete si ji také stáhnout zde - je zdarma.

Nakonec jsem se rozhodl pro Akunu - která mě přesvědčila, díky vynikajícímu produktu ALVEO - to je prostě bomba - a to BEZ přehánění.

Můžete si vybrat z několika přírodních preparátů Akuna, které se vyrábějí v Kanadě.

Tyto preparáty doplňují přesně to, co naše tělo potřebuje ke své správné funkčnosti.
Rád s vámi pohovořím o možnostech správného výběru preparátů - neváhejte mě kontaktovat.

Mohu vám poradit, co si vybrat, aby vaše tělo zdravě fungovalo (podíváme se na vaši aktuální situaci v obou rovinách).

Dokonce můžete získat preparáty až se 40 % slevou - ostatně je to jednoduché, stačí se registrovat na stránce Akuna jako partner (registrace vás k ničemu nezavazuje, ale máte ihned 35 % slevu 😊 ) - jako kód partnera uveďte: pavel@mi5m.com
Představím vám konkrétní preparáty pro rychlou a účinnou pomoc.

Kliknutím zde se vám přímo otevře registrační formulář.